Terra Classic güçlü bir geri dönüş yapmaya kararlı ve önünde birçok engel var. Bu zorluklardan biri, LUNA ve UST çöktüğünde aşırı para basımı nedeniyle şişirilmiş LUNC arzıdır.

Terra Classic topluluğu, bu sorunu %1,2 vergi yakma yoluyla çözmeyi planlıyor. Ve yeni bir güncelleme, bu cephede sağlıklı ilerlemeyi ortaya koyuyor.

%1.2 vergi yakma mekanizması üzerinde çalışan geliştiricilerden biri bir güncelleme yayınladı. Yakma mekanizması kodunun testnet’te başarıyla test edildiğini açıkladı.

Ancak güncelleme, mekanizmanın ne zaman mainnet üzerinde uygulanacağını açıklamadı.

Özellikle duyuru, LUNC için doğru yönde atılmış bir adımı temsil ediyor. Ve bu, ana ağdaki dağıtımın çok geride olmayacağı anlamına gelir.

Geliştirici daha önce, ana ağa %1.2 yakma uygulandığında her gün kabaca 7.5 ila 12 milyar LUNC’nin yakılacağını belirtmişti.

Terra Classic, basın zamanında 6,5 ​​trilyon LUNC dolaşım arzına sahipti, bu yüzden bu kadar büyük bir miktar yakılacak.

‘Yanmanın’ fiyat üzerinde bir etkisi olacak mı?

LUNC yanması, LUNC için büyük ölçüde şişirilmiş miktardan bir fiyat kurtarmayı kolaylaştırmaya yardımcı olmalıdır. Ancak, büyük arz rakamı dikkate alındığında bu toparlanma kademeli olacaktır.

LUNC’nin Haziran ayının sonuna doğru sağlam bir boğa koşusunun arından son iki hafta içinde önemli bir konsolidasyon yaşadığı belirtilmelidir. Ayrıca, 18 Temmuz itibari ile 0,00104 ABD dolarından işlem görmektedir.

Konsolidasyon, Para Akışı göstergesinin gösterdiği kârı yansıtır.

Bununla birlikte, MFI, oturumlarının çoğu için, çoğu LUNC sahibinin uzun vadede HODLing yapması nedeniyle, %50 seviyesinin yakınında sabit kalmayı başardı.

Terra Classic’in toparlanmaya olan bağlılığı, geliştirme faaliyeti metriği ile açıkça görülmektedir.

Kripto para birimi, Temmuz ayının ikinci haftasından bu yana güçlü bir aktivite kaydetti. Bu, 1.2 vergi yanığı hakkındaki duyurularla uyumludur.

Sosyal baskınlığı, projenin kurtarma girişimlerine artan ilgi nedeniyle son birkaç gün içinde önemli bir artış kaydetti.

Artan aktivite ve sosyal görünürlük, daha fazla insanı kurtarma girişimlerine bahse girmeye teşvik edebilir.

İnkar edilemez bir şekilde, Terra Classic, kripto para birimi ve blok zinciri endüstrisinin geleceğinde belki de en büyük geri dönüşü yapmaya çalışıyor.

Özellikle LUNC ve sahipleri için işlerin nasıl yürüdüğünü görmek oldukça ilginç olacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir