ÜNLÜ ANALİST %200 YÜKSELEBİLECEK ALTCOİN’LERİ SIRALADI

Tecrübeli kripto para analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, Bitcoin (BTC) ve diğer bazı kripto paraların yaptığı ralli ile altcoin fiyatlarının yüzde 200’e kadar artabileceğini iddia etti ve yakından takip ettiği altcoin’leri sıraladı.

Van de Poppe, 610 binden fazla Twitter takipçisine yatırımcıların Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Chainlink (LINK) gibi altcoin’ler de büyük kazançlar sağlayabileceğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı: Bütün piyasa yoğun bir şekilde hareket etmeye hazır görünüyor. Birçok altcoin ve Bitcoin, 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) üzerine çıktı. Bitcoin 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerine çıktı. Bana göre bu, altcoin’lerin yüzde 100-200 oranında bir yükseliş yapabileceklerini gösteriyor.

Trader, AVAX’ın mevcut fiyatı olan 24,34 dolardan 41 dolara çıkabileceğini belirterek, “Altcoin’ler buradan yüzde 100-200 daha koşmaya hazır. Bir örnek olarak AVAX verilebilir. Daha önce 50 günlük MA üzerinde kırılım yaptı, MA’yı yeniden test etmesiyle gelen alımlarla kırılım doğrulandı. Yükselişteki hızlanma, önceki tüm yüksek seviyelerle birlikte 26 doların üzerinde gerçekleşiyor. 1 günlükte boğa ıraksaması var. Altcoin’de mümkün olan hedefler: 37-41 dolar.” ifadelerini kullandı.

HABER KAYNAĞI : INVESTING

http://tr.investing.com/crypto/avalanche/avax-usd

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir