Kripto para piyasalarında son 24 saat içerisinde yaşanan dalgalanmalar ile beraber, birçok kripto para analisti konu hakkında yorumlarda bulundu. Kripto para piyasalarının ünlü kripto para analisti Altcoin Sherpa ise Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla BTC, Solana ve popüler bir altcoin hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

Popüler analist ETH rakibi Solana (SOL) hakkında yorumlarda bulundu

Kripto para piyasalarının popüler kripto analisti, Polygon (MATIC) ve Bitcoin (BTC) hakkında yorumlarda bulunurken popüler bir Ethereum (ETH) rakibi için de tahminlerde bulundu. Popüler kripto para analisti Altcoin Sherpa, Twitter üzerinden 180 bin takipçisine yaptığı açıklamalarda, ETH rakibi Solana’nın (SOL) önümüzdeki dönemlerde, son birkaç aydır bulunduğu en düşük 20 dolar seviyesi ile yüzde 200 daha değerli seviye olan 60 dolar seviyesinin aralığında bulunacağını belirtiyor. Popüler altcoin Solana (SOL), geçtiğimiz 7 gün içerisinde yüzde 15.6 değer kazandı. Yazı yazıldığı an itibariyle ise 38.19 dolardan işlem görüyor. Analistin Solana hakkındaki yorumu ise şu şekilde:

“SOL için genel olarak potansiyel yatırım aralığı, önümüzdeki birkaç ay için 60 ila 20 dolar arasında bulunuyor”

Popüler kripto para analisti Altcoin Sherpa’ya göre, Ethereum ölçeklendirme çözümü MATIC, muhtemelen zorlu bir dirençle karşılaşmak üzere. Ünlü kripto para analisti, Polygon ayılarının 0,62 dolar seviyesine yakın bir kâr etme şansına sahip olabileceğini de takipçilerine aktarıyor. MATIC, anlık olarak ise 0.593030 dolar seviyesinden işlem görüyor. Öte yandan, ünlü kripto para analistinin sözleri ise şu şekilde:

“Pek çok çizelge böyle, bu yüzden bunun kısa sürede bir direnç alanına çarpacağını tahmin ediyorum. Her alan arasındaki süre göz önüne alındığında, hareketin zirvesini kısaltmak en azından bir scalp ile sonuçlanmalıdır.”

Lider kripto para birimi 23 bin dolar seviyelerine kadar yükseliş yaşayabilir

Bitcoin’e gelince, analist 21.600 dolar seviyesinin kırılmasının BTC’yi boğaların bir sonraki hedefi olan 23.000 dolar civarına kadar tetikleyebileceğini söylüyor. Altcoin Sherpa, şimdilik BTC için ana destek seviyesi olarak 18.000 dolar seviyelerini, yılın en düşük seviyeleri olarak takipçilerine açıklıyor ve şu şekilde aktarıyor:

“Bu hızlı oldu. Durumu kendine çevir ve 23 bin dolar seviyesine kadar çıkalım. Açıkcası burada bir geri çekilme de bekliyorum.”

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), geçtiğimiz 30 gün içerisinde yüzde 28.6 değer kaybı yaşadı. Lider kripto para birimi son 24 saat içerisinde ise yüzde 1 değer kaybına uğradı ve anlık olarak 21,585.62 dolardan işlem görüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir