Ethereum Classic Fiyat Hedefi.

Kıdemli analist Guy Youtube üzerinden 2.08 milyon abonesine, Ethereum Classic’in fiyatının 24.65 dolar seviyesinden 40 dolara sıçrayabileceğini ve yaklaşık %66 oranında bir kar verebileceğini öne sürerek açıklamalarında şunları söyledi:

Ethereum Classic, Ethereum’un yükseltmesi tamamladığında fayda sağlayacağı spekülasyonları nedeniyle yatırımcılar tarafından biriktiriliyor. Ayrıca kripto para birimi geçen haftanın en iyi performans gösterenlerinden biriydi. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda Ethereum Classic 40 dolara kadar yükselebilir

Kıdemli analist Guy, Ethereum Classic tahminin ardından lider kripto para birimi olan Bitcoin’i (BTC) ele alarak çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Kripto para piyasalarının amiral gemisi olan Bitcoin’de düşüş sinyali gördüğünü ileri süren analist açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Bitcoin’in günlük, haftalık ve aylık grafikleri incelendiğinde kripto para biriminin kısa vadeli bir düşüş eğiliminde olduğu görünüyor. Bu yüzden kişisel olarak Bitcoin’in bu haftaki düşüşünün ardından Ağustos ayında veya Eylül başında 30.000 dolara kadar yükselebileceğine inanıyorum.

NFT Fiyat Tahmini

Öte yandan uzman analist Guy, popüler non-fungible (NFT) olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) topluluğunun üyelerine airdrop olarak bırakılan bir token olan ApeCoin’i (APE) de ele alarak açıklamasında şunları söyledi:

Sırada Bored Ape Yacht Club metaverse dünyasının Otherside adlı son demosu nedeniyle toplanıyor gibi görünen ApeCoin var. APE, önümüzdeki haftalarda 8 dolara kadar çıkabilecek bir boğa bayrağı çiziyor.

Uzman analistin ApeCoin tahmini NFT’nin mevcut seviyesinde yaklaşık olarak %25 oranında yüksek bir bölgede bulunuyor. Ayrıca yazı kaleme alındığında Ethereum Classic son 24 saat içerisinde yaklaşık %5 oranında değer kaybederek 24.35 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir