Vitalik Buterin. 
Kaynak: bir video ekran görüntüsü, Bankless / YouTube

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Vitalik Buterin , The Merge’in yalnızca piyasa açısından değil, aynı zamanda psikolojik anlatı açısından da “fiyatlandırılmadığını” savundu. Bu arada, tanınmış bir yatırımcı Ethereum’u çatallama planlarını dile getirdi.

Bu yılki Ethereum Topluluk Konferansı (EthCC) sırasında Ethereum geliştiricilerinin morali hakkında yorum yapan Buterin , Ethereum elitlerinin herkesin moralini yüksek tutmak için “yüksek morali zorladığı” 2018 ve 2019’un aksine şimdi her şeyin “gerçek” olduğunu söyledi .

Bununla birlikte, Birleşme “önden aynaya giderek daha fazla bakıyor” olsa da, hem piyasa açısından hem de psikolojik anlatı açısından hala “fiyatlandırılmadığını” kaydetti.

Buterin, bazı kişilerin hala çokça lanse edilen hisse kanıtının ( PoS ) yalnızca bir “gürültü” olduğunu düşündüklerini ve çoğu kişinin bunun “hiçbir yere gitmeyeceğine” inandığını iddia ederek, Birleştirme’nin o zamana kadar fiyatlandırılmayabileceğini de sözlerine ekledi. olur.

Bir hatırlatma olarak, Birleştirme, mevcut Ethereum Ana Ağı beacon PoS sistemi ile birleştiğinde Ethereum’un çok beklenen yükseltmesidir. Başka bir deyişle, The Merge, Ethereum’un şu anda kullandığı çalışma kanıtı ( PoW ) sistemini PoS lehine tamamen terk ettiğini görecek.

Bildirildiği gibi , Ethereum geliştiricisi Tim Beiko, The Merge için geçici tarih olarak 19 Eylül’ü önerdi.

Özellikle, Ethereum’un onuncu “gölge çatalı”, Salı günü, programdan 26 saat önce, 11:45 UTC’de, 15217902 numaralı blokta Terminal Toplam Zorluk (TTD) geçersiz kılındığında yürürlüğe girdi .

Bu arada, tanınmış bir madenci, melek yatırımcı ve Bitcoin (BTC) ve Ethereum başlangıçlarında danışman olan Chandler Guo, görünüşe göre zincir PoS’a geçmeye hazırlanırken Ethereum’u çatallamayı hedefliyor, bu nedenle Ethereum’un başka bir versiyonu Pow’da kalıyor.

Perşembe günü saat 07:31 UTC’de ETH, son 24 saatte %11,8 ve bir haftada %7 ve bir ayda %37 artışla 1.636 USD’den işlem görüyor. 

kaynak: cryptonews

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir