Santiment veri toplayıcı, büyük miktarda hareketsiz XRP tokeninin kaydırıldığına dair haberi yaydı . Bu arada Whale Alert, son iki günde yaklaşık 375 milyon XRP taşındığını bildirdi.

Çok sayıda hareketsiz XRP madeni parası taşınır

Yakın tarihli bir tweet’te, popüler veri sağlayıcısı Santiment, geçen hafta, yedinci en büyük dijital para birimi olan Ripple’a bağlı XRP tokeninin birkaç büyük dönüm noktasına ulaştığını belirtti. Santiment, bunların arasında, XRP içeriklerini taşımaya başlayan birkaç birincil aktif cüzdan olduğunu belirtti.

Bunun yanı sıra, veri üreticisi, birkaç büyük atıl XRP cüzdanının da madeni paralarını değiştirmeye başladığı bir grafik paylaştı. Santiment analitik ekibi, bu ilk on tokeni yakından izlemeye devam edeceklerini belirtti.

Bu haftanın başlarında U.Today, eski Ripple CTO’sunun sonunda XRP varlıklarının geri kalanını satmasının ardından kripto izleme platformu Whale Alert tarafından büyük XRP transferlerinin tespit edildiğini haber yaptı. WA, FTX ve Bitstamp borsalarından kriptoyu çekmek için büyük XRP transferlerinin yapıldığını fark etti.

375 milyon XRP hareket halinde

Büyük kripto hareketlerini takip eden popüler bir platform olan Whale Alert’e göre, son 48 saat içinde toplam 374,5 milyon XRP transfer edildi. Buradaki en büyük tek kripto yığını 155.000.000 jetondur.

Bu transfer serisinde FTX, 63.501.812 jetonu BitGo’ya taşıdı ve Bitstamp, 46.075.670 XRP’yi aynı hedefe taşıdı. Geçen yıl Mike Novogratz’ın Galaxy Digital’i tarafından satın alınan BitGo, Ripple Labs dahil olmak üzere çeşitli şirketlere ve finans kurumlarına kripto saklama hizmetleri sunuyor.

Ayrıca, büyük ABD borsası Bittrex de 60.000.000 ve 50.000.000’unu Latin Amerika’nın Ripple tarafından yatırım yapılan kripto tek boynuzlu atı Bitstamp ve Bitso’ya taşıdı.

Bahsedilen 150 milyonluk XRP transferi Binance’den Bittrex’e gerçekleştirildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir